Aktualności

14.08.2023

ENERGETAB 2023 - Dziękujemy za odwiedziny!

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na 36. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich.

26.06.2023

RECERTYFIKACJA ISO 9001:2015

ENERGY PARTNERS Sp. z o.o. już od 2020r. stosuje system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie produkcji i dystrybucji materiałów elektrotechnicznych i specjalistycznych narzędzi do prac energetycznych. Potwierdzeniem tego jest uzyskanie certyfikatu na kolejne 3 lata. 

 

 

27.11.2021

Energa Operator S.A. dopuszcza do stosowania osprzęt kablowy Energy Partners

Z przyjemnością informujemy, że osprzęt kablowy średniego napięcia Energy Partners został dopuszczony do stosowania w sieci energetycznej Energa Operator S.A. w wyniku prowadzonego procesu prekwalifikacji. Pozytywny wynik oceny i tym samym dopuszczenie do stosowania dotyczy muf taśmowo-żywicznych serii EROP i EROJ do kabli o izolacji papierowej, muf termokurczliwych ETOP i ETOJ do kabli o izolacji papierowej a także muf i głowic kablowych przeznaczonych do stosowania na jednożyłowych kablach o izolacji z tworzyw sztucznych.

Pełen wykaz wyrobów prekwalifikowanych i dopuszczonych do stosowania w Energa Operator S.A. dostępny jest na stronie:
https://energa-operator.pl/dokumenty-i-formularze/instrukcje-i-standardy/prekwalifikacja

03.03.2021

Witamy na Facebooku

Gorąco zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności na Facebook'u.
Tutaj znajdziesz ciekawe informacje o naszej działalności, produktach, promocjach a także nowości produktowe z naszego sklepu internetowego.

09.06.2019

Nowy obiekt magazynowo-biurowy Energy Partners w Tarnowie Podgórnym

 
 
Z przyjemnością informujemy, że w listopadzie 2018r Zarząd Energy Partners Sp. z o.o. sfinalizował transakcję zakupu nieruchomości zabudowanej obiektem produkcyjno-magazynowo-biurowym przy ulicy Poznańskiej 22A w Tarnowie Podgórnym. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi ponad 2200 m2.

Począwszy od marca bieżącego roku w nowym obiekcie odbywa się produkcja osprzętu kablowego średniego napięcia montowanego w technologiach prefabrykowanych (termo- i zimnokurczliwej). W nowoczesnej hali montażowej uruchomiona została również pierwsza w Polsce linia do produkcji rur i kształtek zimnokurczliwych wykonanych z gumy silikonowej oraz EPDM.

Magazyn wysokiego składowania zawierający 360 miejsc paletowych znacząco zwiększy możliwości logistyczne i produkcyjne naszej spółki, przez co obsługa klientów będzie jeszcze sprawniejsza a terminy realizacji zamówień krótsze.

W obiekcie znajduje się również specjalistyczne laboratorium badawcze EP-Lab zajmujące się zarówno kompleksową kontrolą jakości dostaw półproduktów, jak i badaniem oraz certyfikacją wyrobów gotowych.

Nowa lokalizacja Energy Partners znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego drogi ekspresowej S11 w Swadzimiu k/Poznania.
 
Serdecznie zapraszamy!

14.03.2019

Energy Partners sponsorem charytatywnego biegu #LoveRun


W dniu 31 marca 2019 punktualnie o godzinie 12-tej na trasie wokół poznańskiego toru regatowego Malta rozpocznie się bieg charytatywny #LoveRun, którego celem jest zebranie funduszy na pomoc przytulisku dla zwierząt "U Wandy" w Przyborówku.

Bieg organizowany jest przez uczniów IX Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu - prawdziwych pasjonatów, którzy swój wolny czas poświęcają na organizację społecznych projektów łączących dobrą zabawę, wysiłek fizyczny i pomoc potrzebującym.

Jako jeden ze sponsorów biegu gorąco zachęcamy do uczestnictwa - dystans do pokonania to trochę ponad 5 kilometrów.

Biuro zawodów będzie otwarte w dniu biegu od godziny 10-tej, zapisy przyjmowane są na stronie biegu #LoveRun do 29 marca.
 

 
 

 

20.04.2018

Szkolenie dla pracowników firmy JAMP

Szkolenie z praktycznego montażu muf taśmowo-żywicznych VxPN, które Energy Partners produkuje na licencji firmy Voltex odbyło się w dniu 18.04.2018 r w siedzibie spółki JAMP we Wrocławiu. JAMP jest jedną z największych firm wykonawczych branży energetycznej, prowadzącą działalność w zakresie projektowania oraz kompleksowego wykonania instalacji elektroenergetycznych, prac drogowych oraz budowlanych.

Całodzienne szkolenie praktyczne dla grupy kilkunastu monterów poprzedzone zostało 60-minutową prezentacją oferty firmy Energy Partners. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja ukazująca montaż głowic konektorowych 12/20kV typu EWTS oraz EWRS jak również pokaz zimnokurczliwych muf przelotowych serii ECS.

Tradycyjnie wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali oficjalne certyfikaty szkoleniowe producenta oraz komplet materiałów technicznych.

Z przyjemnością informujemy, że firma Energy Partners nie pobiera opłat za przeprowadzane szkolenia. Zachęcamy tym samym wszystkich wykonawców zainteresowanych podniesiemiem swoich kwalifikacji o kontakt z Inżynierem Technicznym, Panem Adrianem Koszkało w celu umówienia terminu szkolenia.

18.09.2017

Targi Energetab 2017

Po czteroletniej przerwie nasza firma wzięła udział w Międzynarodowych Targach Energetyki ENERGETAB 2017, które odbyły się w Bielsku-Białej w dniach 12-14.09.2017 r. Współorganizatorem stoiska wystawienniczego był producent przepustów kablowych i systemów uszczelnień - holenderska firma Filoform, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne owocne spotkania w przyszłości.
 

28.02.2017

Szkolenie certyfikacyjne w Tauron Dystrybucja S.A.

15.08.2015

Laboratorium Energy Partners

W dniu 10.08.2015 uruchomiliśmy laboratorium certyfikacyjne EPLab, które wyposażone jest w nowoczesny sprzęt umożliwiający badanie półproduktów używanych do produkcji oraz wyrobów gotowych na zgodność z obowiązującymi normami.

W szczególności laboratorium prowadzi badania certyfikcyjne osprzętu kablowego na zgodność z normami PN-HD 629.1, PN-HD 629.2 oraz PN-E 06401 w zakresie napięciowym do 36kV.


Wykorzystywane w naszym laboratorium instrumenty pomiarowe umożliwiają przeprowadzenie następujących badań:

  • PN HD 629 - Oznaczanie wytrzymałości dielektrycznej izolacji w powietrzu
  • PN-86/E-04403 - Materiały elektroizolacyjne stałe. Pomiar przenikalności elektrycznej i współczynnika strat dielektrycznych.
  • PN-88/E-04405 - Materiały elektroizolacyjne stałe. Pomiary rezystancji.
  • PN-EN ISO 868:2005P - Oznaczanie twardości metodą wciskania z zastosowaniem twardościomierza (twardość metodą Shore'a)
  • PN-ISO 7724-2:2003 Część 2 - Pomiar barwy przy użyciu kolorymetru

Inwestycja w laboratorium w 2015 roku zamknęła się kwotą 118 tys. zł, w roku 2016 Energy Partners planuje kolejne wydatki mające na celu rozszerzenie zakresu badawczego EPLab.

Strony